Aktuální nabídka pobytů

Gastronomie

restaurace_OPEN_ver2.banner2


Hotel Bauer

hotel-bauer-logo

Hotel Bauer leží v malebném údolí horské říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska SKI Bílá. Oblíbený je rodinami, turisty i firmami pořádajícími zde své konference a team-buildingy.

Historická budova hotelu pochází z let 1911, kdy byla vybudována první část hotelu s věžičkou, druhá část vznikla kolem roku 1930. Architektura hotelu byla inspirována tradičními dekorativními stavbami v horském stylu, které je možno spatřit po celých Beskydech. Hotel v minulosti sloužil pro potřeby dělníků a průmyslníků, kteří v oblasti po dlouhá desetiletí těžili dřevo. V obci Bílá se také v minulosti nacházela speciální železnice, pomocí které bylo z údolí dřevo sváženo.

CENY OD 890,- OSOBA / NOCHOTELOVÝ POKOJ

Hlavní budova hotelu Bauer disponuje 40 moderně zařízenými pokoji různých velikostí. Pokoje jsou rozděleny na kategorii standart a komfort.

  • POKOJE STANDARD: Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, televizí, WiFi.
  • POKOJE KOMFORT: Jedná se o prostornější pokoje vybaveny velkoplošnou LCD TV, ledničkou, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Všem pokojům je k dispozici vlastní uzamykatelná skříňka, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu.

cez-logo-web

Touto formou bych chtěla poděkovat Vám a všem zaměstnancům Hotelu Bauer, Bílá v Beskydech za spolupráci. Vysoce si ceníme zajištění perfektního pracovního zázemí a kvalitního servisu, poskytovaného zaměstnancům naší společnosti. S pozdravem,

Hana Zdražilová

Vedoucí kanceláře generálního ředitele ČEZ korporatni služby s.r.o.

moravsko-slezky-kraj-urad-web

Rád bych poděkoval za příjemně strávenou dvoudenní pracovní poradu s tajemníky bezpečnostních rad a pracovníky krizového řízení obcí s rozšířenou působností Moravskoslezského kraje, která byla letos v květnu organizována ve Vašem hotelu. Jsme rádi, že jsme pro konání naší porady zvolili právě Hotel Bauer, neboť je velmi stylově a útulně zařízen, má dostatečně velké konferenční místnosti a jídlo, které nám bylo po dobu naší porady podávano, bylo velmi chutné. Naše poděkování patří i personálu hotelu, kterýbyl velice milý a vyšel nám ve všem vstříc. Budeme se těšit na naši příští návštěvu.

PaedDr. Vlastislav Kuchař

Vedoucí odboru kanceláře hejtmana kraje

sport-bohemia-sro-web

Jménem Sport Bohemia bychom Vám rádi touto cestou poděkovali za příjemný pobyt ve vašem hotelu Bauer. Hotel si zaslouží svoje hvězdičky, hezké a moderní ubytování s velmi kvalitními službami, skvělým a příjemným personálem, který nám vycházel vždy obětavě vstříc. Náš pobyt byl pracovní, po celodenním vytížení jsme v hotelu našli relax ve welness a vynikající kuchyni. Již nekolikátou sezónu využíváme vašich služeb, pevně věříme, že tomu bude tak i nadále. Za náš tým upřímný dík.

Romana Šťovíčková

Executive Manager Sport Bohemia a.s.

katedra-aplikovane-matematiky-vsb-web

Rádi bychom poděkovali zaměstnancům Vašeho hotelu za profesionální a vždy ochotný přístup před i během konání našeho semináře. Všechny neočekávané okamžité požadavky, které jsme měli na personál, byly bez problémů a s úsměvem splněny. Kromě příjemného a klidného prostředí ve Vašem hotelu oceňujeme výbornou úroveň kuchařského umění, které nám bylo servírováno. Všem nám moc chutnalo. Byli jsme spokojeni a věříme, že se do Vašeho hotelu v budoucnu vrátíme. Ještě jednou děkujeme.

Petra Frélichová

VŠB Ostrava

zakladni-skola-orlova-lutyne-web

Rádi bychom poděkovali vedení i zaměstnancům hotelu Bauer za jejich vstřícnost a ochotu při organizaci společné výjezdní akce pro náš kolektiv. Cena za hotel a wellness služby je velice příznivá, jídlo luxusní. Hotel je nově rekonstruován, pokoje jsou čisté, útulné a prostorné. Příjemné prostředí a venkovní posezení nabízí nádherný pohled do přírody. Moc se nám ve Vašem hotelu líbilo. Doporučujeme tento hotel navštívit a i my se zde rádi vrátíme.

Mgr. Hana Rettová

Ředitelka školy

povodi_odry-web

Vážení, rádi bychom tímto dopisem vyjádřili poděkování za kvalitu služeb Hotelu Bauer, které jsou na velmi vysoké úrovni a také za vstřícnost a ochotu vždy vyhovět našim přáním a požadavkům. Budeme i do budoucna velice rádi využívat Vašich služeb a rádi doporučíme Hotel Bauer i našim pracovním partnerům. S přáním hodně úspěchů, nejen pracovních, celému týmu pracovníků Hotelu Bauer

Ing. Petr Březina

Technický ředitel

mek-in-web

Dovolte, abych Vám poděkoval za naši dlouhodobou spolupráci. Naše společnost každoročně hodnotí v rámci řízení kvality ISO 9001:2015 své dodavatele a stejně jako v předchozím roce se hotel Bauer dostal v hodnocení spokojenosti do TOP 10 hotelů, s kterými spolupracujeme. Gratulujeme Vám. Mezi hlavní klady naší spolupráce patří maximální snaha vyjít klientovi vstříc a bezproblémová komunikace při přípravě a realizaci. Naši klienti, což jsou firemní zákaznící, pro které realizujeme vzdělávací a rozvojové programy a firemní akce velmi kladně hodnotí Vaši hotelevou gastronomii a v neposlední řadě také wellness centrum. Hotel Bauer budeme dále našim klientům nabízet. Děkuji za spolupráci

Ing. Petr Mrkvica

Jednatel, ředitel společnosti

regionalni-rada-soudrznosti-ms-kraj-web

V hotelu Bauer na Bílé jsme několikrát organizovali akce, jak pro zaměstnance Regionální rady, tak také např. setkání ředitelů všech Regionálních rad v ČR. Jednalo se o teambuildingové vzdělávací akce nebo pracovní skupiny. Spolupráce byla vždy na perfektní úrovni, ubytování je velmi prostorné, vkusné a čisté, příprava cateringu byla také na špičkové úrovni, vše dle domluvy, personál byl vždy vstřícný a ochotný. Samostatnou kapitolou bylo stravování, kde již výběr jídel byl nadstandartní a samotné chody menu byly ukázkou kvalit pana kuchaře, kterému opravdu nebylo co vytknout. Personál hotelu Bauer byl vždy ochoten nám vyhovět i ohledně nestandartních požadavků, co se týče otevírací doby a dalších služeb, které hotel nabízí. Kolegové také velmi ocěnovali Wellness centrum, kde se krásně mohli zregenerovat po celodenním pracovním jednání či turistické procházce. Vynaložené finanční prostředky za ubytovací a cateringové služby do dnešního dne přesáhly 150 000 Kč.

Ing. Martina Hudečková

HR manažer

abena-web

Chtěl bych poděkovat za zajištění naší firemní akce. Váš hotel jsme vybrali již opakovaně a opět jsme byli velmi spokojeni se všemi službami, vybavením hotelu i vstřícností personálu. Těšíme se na spolupráci v budoucnu. S pozdravem

Ing.Václav Džambík

vedoucí marketingu

wircom-web

Hotel je vhodný na firemné akcie aj pre rodiny s deťmi. V okolí je široký výber športového vyžitia pre veľkých aj malých v zimnom aj letnom období. V okolí množstvo cyklistických trás v krásnom prostredí Beskýd. V blízkosti hotela viacero požičovní bicyklov. V letnom období možnosť grilovania na terase za hotelom. Všetci sme boli veľmi spokojní a radi sa vrátime.

Bc. Denisa Štepová

centrum služeb zákazníků

spedos-logo-web

Víkendový pobyt v rámci firemní akce SPEDOS na hotelu Bauer v obci Bílá proběhl dle očekávání. Firma SPEDOS zde v lednu 2016 oslavila s klienty své 25. narozeniny. Krásné prostředí zrekonstruovaného hotelu a celkový dojem hodnotíme za 1. Čisté a pěkné pokoje, vybavení standardní a útulné. Samotný pobyt a všeobecně aktivity celé akce včetně nejlepší lyžovačky v Beskydech si naši klienti pochvalovali.Celkový dojem z akce je velice dobrý a již teď víme, že to nebyla naše poslední akce v tomto hotelu.
Děkujeme.

Vendula Zajícová

reklama a marketing

Kontaktní formulář

Hotel Bauer

BÍLÁ 148, STARÉ HAMRY 739 15, MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Telefon: +420 602 730 012 Email: recepce@hotelbauer.cz 
hotel bauer logo sun outdoor logo Ski Bílá logo Beskydy Card logo