Denní nabídka

Denní menu
22.10.2021
Menu podáváme od 11 hodin
Polévka k denní nabídce:
Masový vývar
Čočková polévka
Boršč
30,-/55,-
30,-/55,-
30,-/55,-
Předkrmy:
1) Utopenec, chléb85,-
2) Nakládaný hermelín, chléb120,-
3) Tlačenka s cibulí, chléb90,-
Hlavní chod:
1) Penne pomodoro s kuřecím masem, parmezán175,-
2) Grilovaný hermelín, hranolky, tatarská omáčka175,-
3) Domácí sekaná s bramborovou kaší, okurek175,-
4) Hovězí stroganov s dušenou rýží175,-
5) Roštená na houbách s dušenou rýží175,-
6) Vepřová krkovička na bílém zelí, vařený brambor175,-
7) Holandský řízek s bramborovou kaší175,-
8) Vepřové koleno, obloha, chléb175,-
9) Vepřový řízek s bramborovým salátem175,-
10) Pikantní vepřová směs, hranolky175,-
11) Hovězí po Burgundsku, houskový knedlík
12) Pečený pstruh na bylinkovém másle, bramborovo-špenátová kaše
13) Rib-Eye steak s pepřovou omáčkou, hranolky
Dezerty:
Medový dort79,-
Raffaello dort79,-
Kokosový řez59,-

Novinky hotelu Bauer

Historie slavného hoteluHotel Bauer

hotel-bauer-logo

Hotel Bauer leží v malebném údolí horské říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska SKI Bílá. Oblíbený je rodinami, turisty i firmami pořádajícími zde své konference a team-buildingy.

Historická budova hotelu pochází z let 1911, kdy byla vybudována první část hotelu s věžičkou, druhá část vznikla kolem roku 1930. Architektura hotelu byla inspirována tradičními dekorativními stavbami v horském stylu, které je možno spatřit po celých Beskydech. Hotel v minulosti sloužil pro potřeby dělníků a průmyslníků, kteří v oblasti po dlouhá desetiletí těžili dřevo. V obci Bílá se také v minulosti nacházela speciální železnice, pomocí které bylo z údolí dřevo sváženo.

CENY OD 890,- OSOBA / NOCHOTELOVÝ POKOJ

Hlavní budova hotelu Bauer disponuje 40 moderně zařízenými pokoji různých velikostí. Pokoje jsou rozděleny na kategorii standart a komfort.

  • POKOJE STANDARD: Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, televizí, WiFi.
  • POKOJE KOMFORT: Jedná se o prostornější pokoje vybaveny velkoplošnou LCD TV, ledničkou, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Všem pokojům je k dispozici vlastní uzamykatelná skříňka, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu.

cez-logo-web

Touto formou bych chtěla poděkovat Vám a všem zaměstnancům Hotelu Bauer, Bílá v Beskydech za spolupráci. Vysoce si ceníme zajištění perfektního pracovního zázemí a kvalitního servisu, poskytovaného zaměstnancům naší společnosti. S pozdravem,

Hana Zdražilová

Vedoucí kanceláře generálního ředitele ČEZ korporatni služby s.r.o.

moravsko-slezky-kraj-urad-web

Rád bych poděkoval za příjemně strávenou dvoudenní pracovní poradu s tajemníky bezpečnostních rad a pracovníky krizového řízení obcí s rozšířenou působností Moravskoslezského kraje, která byla letos v květnu organizována ve Vašem hotelu. Jsme rádi, že jsme pro konání naší porady zvolili právě Hotel Bauer, neboť je velmi stylově a útulně zařízen, má dostatečně velké konferenční místnosti a jídlo, které nám bylo po dobu naší porady podávano, bylo velmi chutné. Naše poděkování patří i personálu hotelu, kterýbyl velice milý a vyšel nám ve všem vstříc. Budeme se těšit na naši příští návštěvu.

PaedDr. Vlastislav Kuchař

Vedoucí odboru kanceláře hejtmana kraje

sport-bohemia-sro-web

Jménem Sport Bohemia bychom Vám rádi touto cestou poděkovali za příjemný pobyt ve vašem hotelu Bauer. Hotel si zaslouží svoje hvězdičky, hezké a moderní ubytování s velmi kvalitními službami, skvělým a příjemným personálem, který nám vycházel vždy obětavě vstříc. Náš pobyt byl pracovní, po celodenním vytížení jsme v hotelu našli relax ve welness a vynikající kuchyni. Již nekolikátou sezónu využíváme vašich služeb, pevně věříme, že tomu bude tak i nadále. Za náš tým upřímný dík.

Romana Šťovíčková

Executive Manager Sport Bohemia a.s.

katedra-aplikovane-matematiky-vsb-web

Rádi bychom poděkovali zaměstnancům Vašeho hotelu za profesionální a vždy ochotný přístup před i během konání našeho semináře. Všechny neočekávané okamžité požadavky, které jsme měli na personál, byly bez problémů a s úsměvem splněny. Kromě příjemného a klidného prostředí ve Vašem hotelu oceňujeme výbornou úroveň kuchařského umění, které nám bylo servírováno. Všem nám moc chutnalo. Byli jsme spokojeni a věříme, že se do Vašeho hotelu v budoucnu vrátíme. Ještě jednou děkujeme.

Petra Frélichová

VŠB Ostrava

zakladni-skola-orlova-lutyne-web

Rádi bychom poděkovali vedení i zaměstnancům hotelu Bauer za jejich vstřícnost a ochotu při organizaci společné výjezdní akce pro náš kolektiv. Cena za hotel a wellness služby je velice příznivá, jídlo luxusní. Hotel je nově rekonstruován, pokoje jsou čisté, útulné a prostorné. Příjemné prostředí a venkovní posezení nabízí nádherný pohled do přírody. Moc se nám ve Vašem hotelu líbilo. Doporučujeme tento hotel navštívit a i my se zde rádi vrátíme.

Mgr. Hana Rettová

Ředitelka školy

povodi_odry-web

Vážení, rádi bychom tímto dopisem vyjádřili poděkování za kvalitu služeb Hotelu Bauer, které jsou na velmi vysoké úrovni a také za vstřícnost a ochotu vždy vyhovět našim přáním a požadavkům. Budeme i do budoucna velice rádi využívat Vašich služeb a rádi doporučíme Hotel Bauer i našim pracovním partnerům. S přáním hodně úspěchů, nejen pracovních, celému týmu pracovníků Hotelu Bauer

Ing. Petr Březina

Technický ředitel

mek-in-web

Dovolte, abych Vám poděkoval za naši dlouhodobou spolupráci. Naše společnost každoročně hodnotí v rámci řízení kvality ISO 9001:2015 své dodavatele a stejně jako v předchozím roce se hotel Bauer dostal v hodnocení spokojenosti do TOP 10 hotelů, s kterými spolupracujeme. Gratulujeme Vám. Mezi hlavní klady naší spolupráce patří maximální snaha vyjít klientovi vstříc a bezproblémová komunikace při přípravě a realizaci. Naši klienti, což jsou firemní zákaznící, pro které realizujeme vzdělávací a rozvojové programy a firemní akce velmi kladně hodnotí Vaši hotelevou gastronomii a v neposlední řadě také wellness centrum. Hotel Bauer budeme dále našim klientům nabízet. Děkuji za spolupráci

Ing. Petr Mrkvica

Jednatel, ředitel společnosti

regionalni-rada-soudrznosti-ms-kraj-web

V hotelu Bauer na Bílé jsme několikrát organizovali akce, jak pro zaměstnance Regionální rady, tak také např. setkání ředitelů všech Regionálních rad v ČR. Jednalo se o teambuildingové vzdělávací akce nebo pracovní skupiny. Spolupráce byla vždy na perfektní úrovni, ubytování je velmi prostorné, vkusné a čisté, příprava cateringu byla také na špičkové úrovni, vše dle domluvy, personál byl vždy vstřícný a ochotný. Samostatnou kapitolou bylo stravování, kde již výběr jídel byl nadstandartní a samotné chody menu byly ukázkou kvalit pana kuchaře, kterému opravdu nebylo co vytknout. Personál hotelu Bauer byl vždy ochoten nám vyhovět i ohledně nestandartních požadavků, co se týče otevírací doby a dalších služeb, které hotel nabízí. Kolegové také velmi ocěnovali Wellness centrum, kde se krásně mohli zregenerovat po celodenním pracovním jednání či turistické procházce. Vynaložené finanční prostředky za ubytovací a cateringové služby do dnešního dne přesáhly 150 000 Kč.

Ing. Martina Hudečková

HR manažer

abena-web

Chtěl bych poděkovat za zajištění naší firemní akce. Váš hotel jsme vybrali již opakovaně a opět jsme byli velmi spokojeni se všemi službami, vybavením hotelu i vstřícností personálu. Těšíme se na spolupráci v budoucnu. S pozdravem

Ing.Václav Džambík

vedoucí marketingu

wircom-web

Hotel je vhodný na firemné akcie aj pre rodiny s deťmi. V okolí je široký výber športového vyžitia pre veľkých aj malých v zimnom aj letnom období. V okolí množstvo cyklistických trás v krásnom prostredí Beskýd. V blízkosti hotela viacero požičovní bicyklov. V letnom období možnosť grilovania na terase za hotelom. Všetci sme boli veľmi spokojní a radi sa vrátime.

Bc. Denisa Štepová

centrum služeb zákazníků

spedos-logo-web

Víkendový pobyt v rámci firemní akce SPEDOS na hotelu Bauer v obci Bílá proběhl dle očekávání. Firma SPEDOS zde v lednu 2016 oslavila s klienty své 25. narozeniny. Krásné prostředí zrekonstruovaného hotelu a celkový dojem hodnotíme za 1. Čisté a pěkné pokoje, vybavení standardní a útulné. Samotný pobyt a všeobecně aktivity celé akce včetně nejlepší lyžovačky v Beskydech si naši klienti pochvalovali.Celkový dojem z akce je velice dobrý a již teď víme, že to nebyla naše poslední akce v tomto hotelu.
Děkujeme.

Vendula Zajícová

reklama a marketing

Kontaktní formulář

Hotel Bauer

BÍLÁ 148, STARÉ HAMRY 739 15, MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Telefon: +420 602 730 012 Email: recepce@hotelbauer.cz 
hotel bauer logo sun outdoor logo Ski Bílá logo Beskydy Card logo
Vážení hosté, od 24.5.2021 máme hotel opět otevřený včetně plného provozu wellness. Těšíme se na Vás! Tým hotelu Bauer
Hello. Add your message here.