Hotel Bauer opět otevřen – pravidla a opatření

Článek - rozvolnění - Bauer

 

Naši milí hosté, s velkou radosti můžeme po dlouhé době zvolat: Hotel Bauer je opět otevřen! Protože chceme, abyste si svůj pobyt u nás co nejvíce užili, připravili jsme soupis aktuálních a výhledových opatření.

 

Důležité informace pro hosty:

  • Od pondělí 24.5. je Hotel Bauer znovu otevřen ve své plné ubytovací kapacitě. Hotelová restaurace je otevřena pro všechny návštěvníky, pro hotelové hosty včetně snídaňových švédských stolů.
  • Všichni ubytovaní hosté se musí na vyzvání při check-inu prokázat svou bezinfekčností, a to jakýmkoliv druhem testu na koronavirus včetně samotestů, čestným prohlášením, certifikátem o očkování či potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 90 dnech.
  • Hotelové wellness je v plném provozu včetně saunového světa.
  • Z populárních hotelových služeb jsou vám dále k dispozici tradiční thajské masáže našich thajských masérek, půjčovna koloběžek, horských kol, elektrokol a dětských elektrokol a také dětský letní a lanový park, která je otevřen od 8 do 20 hodin dle klimatických podmínek.

 

Naše hygienická opatření:

  • Veškeré společné hotelové prostory třikrát denně důkladně dezinfikujeme.
  • Hotelové pokoje denně uklízíme a důkladně dezinfikujeme na konci pobytu každého hosta.

 

Jak se k nám dostanete?

  • Hotel Bauer leží v centru obce Bílá a je pohodlně dostupný autem. Můžete využít také vlakové spojení na Ostravici, odkud jede autobus na zastávku “Bílá, střed”, která se nachází přímo před hotelem.

 

Milí hosté, rezervujte si svůj pokoj a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci Beskyd. Moc se na vás těšíme!

Vážení hosté, od 24.5.2021 máme hotel opět otevřený včetně plného provozu wellness. Těšíme se na Vás! Tým hotelu Bauer
Hello. Add your message here.