1. Klasická masáž

Jedná se o masáž, která výrazně posiluje regeneraci organizmu a obnovuje tělesné a duševní zdraví. Za pomoci intenzivnějších hmatů pomáhá ze svalů odstraňovat nahromaděné únavové látky, například kyselinu mléčnou. Osvědčuje se zejména na uvolnění ztuhlé šíje a krku, při bolestech pod lopatkami, migrénách nebo k regeneraci a osvěžení po náročných fyzických  výkonech.

30 min. ………. 450 Kč

60 min. ………. 790 Kč

2. Aromaterapeutická masáž

Řadí se k zvláštním druhům příjemných, relaxačně-zážitkových masáží využívajících čistě přírodní éterické a rostlinné oleje. Jedná se o uklidňující relaxační masáž, k níž patří příjemná atmosféra znásobená působením vonných silic. Použitím velice jemných tahů dochází k dokonalému promasírování celého těla a zároveň k pronikání zvolené esence do organizmu.

60 min. ………. 890 Kč

80 min. ………. 1 090 Kč

3. Havajská masáž Lomi Lomi

Masáž Lomi Lomi pocházející ze svatyní Havajských ostrovů využívá speciální hmaty napodobující pohyby mořských vln a tance Hula. Je to relaxační masáž prováděná teplým olejem a patří k těm nejpříjemnějším. Dochází při ní k úplnému uvolnění svalů a blokád způsobujících bolesti páteře a zároveň ke zvýšení pohyblivosti kloubů.V průběhu masáže masér podle potřeby podkládá končetiny malými ručníky a na rozdíl od klasické masáže převážnou většinu (až 80 %) hmatů provádí – kromě prstů a dlaní – předloktím a lokty. V největší možné míře je využíváno těžiště masérova těla, čímž je dosaženo velmi intenzívního účinku.

60 min. ………. 890 Kč

4. Masáž lávovými kameny

Tato masáž je často spojována s Havají. Nejspíš proto, že čedičové kameny, které se při ní používají z těchto ostrovů pocházejí. Lávové kameny mají vysokou schopnost zadržovat teplo a následně jej pomalu uvolňovat. Ve vodní lázni jsou zahřívány na 50–60 °C a díky této teplotě pomáhají rozproudit energie v těle, mírnit křeče, uvolňovat ztuhlé svaly a napětí kloubních pouzder a tím ulevovat od bolestí. Masáž lávovými kameny také reguluje trávení, urychluje metabolizmus, reguluje zadržování tekutin v těle a podporuje detoxikaci.

60 min. ………. 970 Kč

5. Lymfatická masáž

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.

60 min. ………. 890 Kč

6. Reflexní terapie nohou

RT aktivuje samočisticí a samo-uzdravovací schopnosti těla a vede ke zmírnění či odstranění zdravotních obtíží bez použití chemických léčiv a k obnovení přirozené rovnováhy v těle.Klientům nabízíme též krátkou preventivní reflexní masáž chodidel v rozsahu 30 minut. Je výborná k nastartování těla na začátku náročného pracovního dne, či naopak k večernímu zklidnění.

30 min. ………. 450 Kč

Vážení hosté, od 24.5.2021 máme hotel opět otevřený včetně plného provozu wellness. Těšíme se na Vás! Tým hotelu Bauer
Hello. Add your message here.