Začátek zimy na Bílé

predvanoce

Vyměňte předvánoční shon za relax na horách. Dejte si pauzu od nakupování dárků a pečení cukroví v Hotelu Bauer s bazénem, vířivkou a saunami.

Tento pobytový balíček platný od 24. listopadu, což je přesně měsíc před Štědrým dnem, je na to jako dělaný. Pobyty nabízíme již od 2 dnů (1 noci).  

Rezervujte on-line zde

Pokud už bude na Bíle bílo, tak můžete oprášit prkna a být jedni z prvních na svazích. Z hotelu to budete mít na sjezdovku pár kroků. A letos pro vás máme předvánoční překvapení – Ski areál Bílá v půlce prosince spustí na severním svahu novou 6místnou vyhřívanou lanovku Zbojník II, jež posune nejlepší lyžařský areál v Beskydech zase o kus dále ⛷️

V rámci tohoto pobytového balíčku od nás získáte jako bonus slevovou kartu Beskydy Valašsko Card. Ta kromě dalších výhod platných 1 rok od vydání (takže kartu je možné používat i po pobytu!) obsahuje také slevy od 20 % na vícedenní skipasy.

Po aktivním pohybu můžete relaxovat ve wellness centru s bazénem, vířivkou a saunami (vstup je v ceně pobytu), případně si dopřát thajské masáže nebo se protáhnout v dobře vybaveném fit studiu.


Přijeďte s dětmi

Během víkendu od 8. do 10. prosince se u nás v hotelu objeví Mikuláš, čert a anděl. Ti vaše ratolesti spravedlivě odmění dle zásluh 🙂

Děti mají v ceně pobytu volný vstup do dětské herny (denně 12:30-18:00), ve vybraných dnech pro ně animátoři připraví zajímavý program. Třeba tady postaví prvního sněhuláka nadcházející zimy ⛄


Nalaďte se v Beskydech na Vánoce 🎄

Vánoční strom se na Bílé rozsvítí první adventní neděli (3. 12.). Rozsvěcení začne od 15:30 a je tradičně spojeno s kulturním programem.

Moc pěkný strom mívají také v Ostravici, kde jej najdete v centru u obecního úřadu a Ráje dřevěných soch. Pokud přes Ostravici pojedete, tak doporučujeme zastávku v Beskydském pivovárku, který tradičně vaří několik vánočních pivních speciálů.

Vánoční jarmark ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se koná v termínu 9.-10. 12..


V našem on-line rezervačním systému v sekci Balíčky si rezervujte předvánoční pobyty na 1 a více noci v období od 24. 11. do 23. 12., které v ceně zahrnují:

  • ubytování ve vybraném typu pokoje
  • polopenzi
  • neomezený vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka)
  • slevovou kartu Beskydy Valašsko Card
  • zdarma – parkování, wi-fi internet, úschovna lyží

Cena pobytu od 2790 Kč

Cena nezahrnuje rekreační poplatek Obecnímu úřadu pro osoby nad 15 let (30 Kč/osoba/noc). Poplatek se platí na recepci.

Ohledně nabídky nebo rezervace můžete samozřejmě kontaktovat také naši recepci – telefonicky (+420 602 730 012) nebo e-mailem (recepce@hotelbauer.cz).