Zimní pobyty na Bílé. Nová lanovka!

skibila

Zimní pobyty v období 1. 1. až 28. 3.: polopenze, wellness, slevy na skipasy, dětská herna s animačními programy. Nová lanovka!

On-line rezervace pobytů | Kontakty recepce: +420 602 730 012, recepce@hotelbauer.cz

Tato zima bude na Bílé přelomová. Ski areál Bílá se totiž zařadí do vybrané společnosti lyžařských areálů u nás, které mají komfortní lanovku s bublinou. Nová šestimístná vyhřívaná lanovka na kopec Zbojník se spustí v půlce prosince. Přijeďte ji vyzkoušet, v roce 2024 už bude v plném provozu!

Hotel Bauer najdete přímo u sjezdovek v centru nejlepšího lyžařského střediska v Moravskoslezských Beskydech. Na sjezdovky to máte jen pár kroků, naši hosté mají slevy na skipasy a po aktivním pohybu můžete relaxovat ve wellness centru s bazénem, vířivkou a saunami (vstup je v ceně pobytu), případně si dopřát thajské masáže nebo se protáhnout v dobře vybaveném fit studiu.

Slevy na skipasy

V rámci tohoto pobytového balíčku od nás získáte jako bonus slevovou kartu Beskydy Valašsko Card. Ta kromě dalších výhod platných 1 rok od vydání (takže kartu je možné používat i po pobytu!) obsahuje také slevy od 20 % na vícedenní skipasy. Letos navíc ski areály v našem regionu vytvořily ve spolupráci s destinační turistickou organizací skvělou nabídku dvou extra výhodných skipasů zahrnujících i večerní lyžování. Sleva u tohoto skipasu, který je dostupný jen u vybraných ubytovatelů, je 60 %!  Více o této nabídce zde

Resort Bílá myslí i na běžkaře

Ať už se vydáte na Javořinu, Bumbálku, nebo si jen tak na chvíli projedete stopu přímo v obci, tak vás čekají upravené trasy uprostřed kouzelné beskydské krajiny. Na Bílé si přijdou na své sportovci, i ti z vás, kteří jezdí jen tak na pohodu.

Více o běžeckých trasách

Jarní prázdniny – na Bíle bývá bílo do půlky března

Přemýšleli jste někdy o tom, proč jsou to vlastně jarní prázdniny, když jsou v zimě? Ano, ve spoustě destinací už během posledních turnusů prázdnin kvete jarní kvítí, ale tady na Bílé bývá (samozřejmě garantovat to může jen příroda) bílo většinou až do půlky března. Minimálně na sjezdovkách.

Víte, kdy mají vaše děti prázdniny? |  Prázdniny na Slovensku

Chtěli byste, aby se vaše dítě naučilo lyžovat? Doporučujeme místní lyžařskou školu, kterou najdete hned vedle hotelu.

Buď jak buď, za každého počasí tady funguje dětská herna, kde se menší děti 100% zabaví. Animátoři pro ně navíc několikrát týdně připravují i různé zábavné programy. No a bazén, ten to přece jistí vždy.

 Rezervace pobytů

V našem on-line rezervačním systému v sekci Balíčky si rezervujte zimní pobyty na 2 a více noci v období od 1. 1. do 28. 3. 2024, které v ceně zahrnují:

  • ubytování ve vybraném typu pokoje
  • polopenzi
  • neomezený vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka)
  • slevovou kartu Beskydy Valašsko Card
  • zdarma – parkování, wi-fi internet, úschovna lyží

Cena nezahrnuje rekreační poplatek Obecnímu úřadu pro osoby nad 15 let (30 Kč/osoba/noc). Poplatek se platí na recepci.

Ohledně nabídky nebo rezervace můžete samozřejmě kontaktovat také naši recepci – telefonicky (+420 602 730 012) nebo e-mailem (recepce@hotelbauer.cz). Rádi vám připravíme kalkulaci pobytu dle vašich požadavků.