1. Klasická masáž

Jedná se o masáž, která výrazně posiluje regeneraci organizmu a obnovuje tělesné a duševní zdraví. Za pomoci intenzivnějších hmatů pomáhá ze svalů odstraňovat nahromaděné únavové látky, například kyselinu mléčnou. Osvědčuje se zejména na uvolnění ztuhlé šíje a krku, při bolestech pod lopatkami, migrénách nebo k regeneraci a osvěžení po náročných fyzických  výkonech.

30 min. ………. 450 Kč

60 min. ………. 790 Kč

2. Aromaterapeutická masáž

Řadí se k zvláštním druhům příjemných, relaxačně-zážitkových masáží využívajících čistě přírodní éterické a rostlinné oleje. Jedná se o uklidňující relaxační masáž, k níž patří příjemná atmosféra znásobená působením vonných silic. Použitím velice jemných tahů dochází k dokonalému promasírování celého těla a zároveň k pronikání zvolené esence do organizmu.

60 min. ………. 890 Kč

80 min. ………. 1 090 Kč

3. Havajská masáž Lomi Lomi

Masáž Lomi Lomi pocházející ze svatyní Havajských ostrovů využívá speciální hmaty napodobující pohyby mořských vln a tance Hula. Je to relaxační masáž prováděná teplým olejem a patří k těm nejpříjemnějším. Dochází při ní k úplnému uvolnění svalů a blokád způsobujících bolesti páteře a zároveň ke zvýšení pohyblivosti kloubů.V průběhu masáže masér podle potřeby podkládá končetiny malými ručníky a na rozdíl od klasické masáže převážnou většinu (až 80 %) hmatů provádí – kromě prstů a dlaní – předloktím a lokty. V největší možné míře je využíváno těžiště masérova těla, čímž je dosaženo velmi intenzívního účinku.

60 min. ………. 890 Kč

4. Masáž lávovými kameny

Tato masáž je často spojována s Havají. Nejspíš proto, že čedičové kameny, které se při ní používají z těchto ostrovů pocházejí. Lávové kameny mají vysokou schopnost zadržovat teplo a následně jej pomalu uvolňovat. Ve vodní lázni jsou zahřívány na 50–60 °C a díky této teplotě pomáhají rozproudit energie v těle, mírnit křeče, uvolňovat ztuhlé svaly a napětí kloubních pouzder a tím ulevovat od bolestí. Masáž lávovými kameny také reguluje trávení, urychluje metabolizmus, reguluje zadržování tekutin v těle a podporuje detoxikaci.

60 min. ………. 970 Kč

5. Lymfatická masáž

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.

60 min. ………. 890 Kč

6. Reflexní terapie nohou

RT aktivuje samočisticí a samo-uzdravovací schopnosti těla a vede ke zmírnění či odstranění zdravotních obtíží bez použití chemických léčiv a k obnovení přirozené rovnováhy v těle.Klientům nabízíme též krátkou preventivní reflexní masáž chodidel v rozsahu 30 minut. Je výborná k nastartování těla na začátku náročného pracovního dne, či naopak k večernímu zklidnění.

30 min. ………. 450 Kč

Vážení hosté, od 18.12.2020 máme hotel zavřený. Na telefonické a e-mailové dotazy odpovídáme pouze v časech od 8:00 do 14:30. Tým hotelu Bauer
Hello. Add your message here.