Letní relax na Bílé

podzim

Přijeďte objevit skryté poklady beskydských Zadních hor nebo si dopřejte relax v Hotelu Bauer s bazénem, vířivkou a saunami. Tento pobytový balíček je vhodný nejen pro páry, ale také pro dovolenou s 1-2 dětmi.

Ubytování je v rámci této nabídky možné v 2lůžkovém pokoji standard bez přistýlky, 2lůžkovém pokoji s 1 přistýlkou (standard nebo komfort) a v 4lůžkovém pokoji standard bez přistýlky.

Cena pobytu zahrnuje: 

 • ubytování ve vybraném typu pokoje
 • polopenzi
 • volný vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka)
 • volný vstup do fitness studia
 • v rámci ubytování zdarma: wi-fi internet, úschovna kol

Cena nezahrnuje rekreační poplatek OÚ Bílá pro osoby starší 18 let ve výši 30 Kč/osobu a noc

Navíc získáte následující bonusy: 

 • slevovou kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese různé výhody v regionu po dobu 1 roku (je možné ji využívat i po pobytu) – tady na Bílé třeba sleva na lanovku Zbojník 2
 • děti mají během pobytu možnost využít dětskou hernu (herna je vhodná pro děti od 3 do 12 let)
 • děti mají během pobytu 1x volný celodenní vstup do dětského letního parku u hotelu s více než 30 aktivitami a atrakcemi (včetně doprovodu, 1-2 dospělí)

Pobyty nabízíme na 2 a více nocí v období od 2. 6. do 29. 9. a můžete si je rezervovat on-line* v našem rezervačním systému.

Nenašli jste v on-line rezervačním systému balíček dle vašich představ, případně preferujete rezervaci přes telefon nebo e-mail?  Kontaktujte prosím recepci, rádi vám připravíme kalkulaci.

Kontakty recepce: +420 602 730 012, recepce@hotelbauer.cz

Rodinám s dětmi doporučujeme také nabídku Horské léto, v rámci které mají děti neomezený vstup do dětského letního parku včetně dne příjezdu a odjezdu.


Tipy na výlety v beskydských Zadních horách

Výstup na Lysou horu nebo návštěva Pusteven nemusí být to jediné, co v Beskydech prožijete. Zadní hory jsou část Beskyd u hranic se Slovenskem, které skrývají zajímavé turistické cíle, ke kterým se můžete vydat pěšky nebo na kole.

Tipy pro vás: 

 • vyrazte na nejkrásnější beskydskou hřebenovku z Bumbálky na Bobek a zpět dolů na Bílou
 • podívejte se do pralesa Salajka, kde býval nejstarší beskydský strom zvaný Tlustá Tonka
 • objevte tzv. klauzy (Maxův klauz, Čurábka aj.) – lesní nádrže, které sloužily při splavování dřeva
 • vyšlápněte si přímo od hotelu na kopec Zbojnická, kde prý kdysi proběhlo setkání legendárních zbojníků Ondráše a Jánošíka nebo pokračujte až na Bobek
 • navštivte kamenný kostel sv. Jindřicha ve Starých Hamrech u vodní nádrže  Šance. Hned vedle je hřbitov s litinovými kříži a u něj pak také pomník Bezručovy Maryčky Magdonové. Dále lze pokračovat na Gruň a Bílý Kříž.
 • i když nemáme nic proti Lysé hoře, tak ty ryzí Beskydy poznáte, když zdoláte beskydskou K2, tedy Smrk (1276 m n. m.) – doporučujeme trasu, která právě vede ze strany Zadních hor – Staré Hamry, Velký potok – Smrk – Ostravice (tam se nezapomeňte zastavit v Beskydském pivovárku)
 • udělejte si výlet také přes kopec na slovenskou stranu – na pomezí Turzovky a Korně je vyhlášené poutní místo, ale také unikátní ropný pramen, v Turzovce je také od konce roku 2023 nová rozhledna pod Bukovinou

Rádi vám poradíme i další místa, kam se vydat v okolí hotelu. Jen pro info, zastávka autobusů, které vás zavezou na začátek turistických tras (např. na Bumbálku nebo směrem do Ostravice), je 50 metrů od hotelu.

Kromě ubytování v hlavní hotelové budově kategorie 3,5*, nabízíme také možnost ubytování v turistických chatách u hotelu, kde jsou studia až pro 6 osob (např. 2 páry, skupinka přátel, rodina se staršími dětmi atp.). Podívejte se na nabídku Letní turistika v Beskydech

Po procházce či túře relaxujte ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Nabízíme také thajské masáže, případně můžete využít fitko, které jsme v minulém roce dovybavili novými stroji a pomůckami. K půjčení tady máme také 4 elektrokola.

Novinkou je také venkovní stůl na ping pong, který najdete v prostoru mezi budovou wellness, chatami a sportovním hřištěm.


* Poznámka k on-line rezervaci:

 1. Cena pobytu je uvedena za osoby na pevném lůžku (př. dvoulůžkový pokoj = cena za 2 osoby, čtyřlůžkový pokoj = cena za 4 osoby).
 2. Za osoby na přistýlce se doplácí na místě (nebo předem po dohodě s recepcí) dle podmínek uvedených níže.
 3. Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko a služby. Dětská postýlka je za příplatek. Cena je 150 Kč/noc. Při rezervaci termínu si potvrďte její dostupnost.
 4. Děti 3-6,9 let na přistýlce platí  750 Kč/noc
 5. Děti 7-14,9 let na přistýlce platí na jaře / podzim 950 Kč/noc
 6. Osoba starší 15 let na přistýlce platí na jaře / podzim 1150 Kč/noc
 7. Poplatek za psa je 400 Kč/noc.