Relax na Bílé

podzim

Hlavní charakteristiky: wellness, turistika, slevy a výhody s Beskydy Valašsko Card; na jaře a na podzim nejen víkendové pobyty, ale také zvýhodněné pobyty ve všedních dnech (NE-PÁ).

Chystáte se na vyrazit na hory s partnerem, přáteli nebo rodinou? Přijeďte objevit skryté poklady beskydských Zadních hor a dopřejte si relax v Hotelu Bauer s bazénem, vířivkou a saunami. Výstup na Lysou horu nebo návštěva Pusteven totiž nemusí být to jediné, co v Beskydech prožijete.

Co v Zadních horách, což je část Beskyd u hranic se Slovenskem, můžete vidět či dělat:

 • vyrazte na nejkrásnější beskydskou hřebenovku z Bumbálky na Bobek a zpět dolů na Bílou
 • podívejte se do pralesa Salajka, kde býval nejstarší beskydský strom zvaný Tlustá Tonka
 • objevte tzv. klauzy (Maxův klauz, Čurábka aj.) – lesní nádrže, které sloužily při splavování dřeva
 • vyšlápněte si přímo od hotelu na kopec Zbojnická, kde prý kdysi proběhlo setkání legendárních zbojníků Ondráše a Jánošíka nebo pokračujte až na Bobek
 • navštivte kamenný kostel sv. Jindřicha ve Starých Hamrech u vodní nádrže  Šance. Hned vedle je hřbitov s litinovými kříži a u něj pak také pomník Bezručovy Maryčky Magdonové. Dále lze pokračovat na Gruň a Bílý Kříž.
 • i když nemáme nic proti Lysé hoře, tak ty ryzí Beskydy poznáte, když zdoláte beskydskou K2, tedy Smrk (1276 m n. m.) – doporučujeme trasu, která právě vede ze strany Zadních hor – Staré Hamry, Velký potok – Smrk – Ostravice (tam se nezapomeňte zastavit v Beskydském pivovárku)
 • udělejte si výlet také přes kopec na slovenskou stranu – na pomezí Turzovky a Korně je vyhlášené poutní místo, ale také unikátní ropný pramen

Rádi vám poradíme i další místa, kam se vydat v okolí hotelu. Jen pro info, zastávka autobusů, které vás zavezou na začátek turistických tras (např. na Bumbálku nebo směrem do Ostravice), je 50 metrů od hotelu.

Po procházce či túře relaxujte ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Nabízíme také thajské masáže, případně můžete využít fitko, které jsme v minulém roce dovybavili novými stroji a pomůckami.

V našem on-line rezervačním systému si rezervujte pobyty na 1, 2 nebo více noci v období od 3. 3. do 27. 6. a 1. 9. – 28. 9., během letních prázdnin (27. 6. -1. 9.)  pak nabízíme pobyty na 2 a více nocí.

Cena pobytu zahrnuje: 

 • ubytování ve vybraném typu pokoje
 • polopenzi
 • neomezený vstup do wellness (bazén, sauna, vířivka)
 • slevovou kartu Beskydy Valašsko Card, která vám přinese různé výhody v regionu po dobu 1 roku (je možné ji využívat i po pobytu)
 • zdarma – parkování, wi-fi internet

Nenašli jste v on-line rezervačním systému balíček dle vašich představ?  Kontaktujte prosím recepci, rádi vám připravíme kalkulaci.

Kontakty recepce: +420 602 730 012, recepce@hotelbauer.cz

Cena nezahrnuje rekreační poplatek Obecnímu úřadu. Poplatek se platí na recepci.

Poznámka k on-line rezervaci:

 1. Cena pobytu je uvedena za osoby na pevném lůžku (př. dvoulůžkový pokoj = cena za 2 osoby, čtyřlůžkový pokoj = cena za 4 osoby).
 2. Za osoby na přistýlce se doplácí na místě (nebo předem po dohodě s recepcí) dle podmínek uvedených níže.
 3. Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko a služby. Dětská postýlka je za příplatek. Cena je 150 Kč/noc. Při rezervaci termínu si potvrďte její dostupnost.
 4. Děti 3-6,9 let na přistýlce platí na jaře / podzim 750 Kč/noc , v létě také 750 Kč/noc
 5. Děti 7-14,9 let na přistýlce platí na jaře / podzim 900 Kč/noc, v létě také 1000 Kč/noc
 6. Osoba starší 15 let na přistýlce platí na jaře / podzim 1050 Kč/noc, v létě také 1250 Kč/noc
 7. Poplatek za psa je 400 Kč/noc.