Turistické pobyty na Bílé

javorina_www

Chystáte se letos v létě s přáteli na turistiku nebo cykloturistiku na více dnů? A hledáte levnější ubytování v Beskydech?

Vytvořte si basecamp na Bílé v Beskydech na česko-slovenské hranici a využijte turistické ubytování v depandancích Javořina a Hořec u Hotelu Bauer. Depandance prošly v minulých měsících velkou rekonstrukcí exteriéru, která dala budovám “slušivý moderní kabát”.

Ubytování nabízíme ve 13 studiích, každé má 2 pokoje s 3 jednolůžky, tedy je možné v každém z nich ubytovat 3 až 6 osob (v případě obsazenosti 3 osobami zůstává druhý pokoj uzamčen). Každé studio disponuje vlastním sociálním zařízením. Není zde možnost vaření.

Příklady možné obsazenosti:

 • 2 páry – kdy každý pár využije jeden pokoj ve studi
 • skupinka 6 kamarádek / 6 kamarádů (nebo samozřejmě i větší skupinky, kdy si rezervujete více studií
 • rodiče + 2 děti starší než 15 let
 • a jiné kombinace – depandance jsou využívány pro lyžařské výcviky, školní výlety, sportovní soustředění a další skupinové akce, ale i pro větší rodiny

Rodinám s menšími dětmi doporučujeme pobytový balíček Horské léto, v kterém mají děti volný vstup do Dětského parku na Bílé s 30+ atrakcemi a aktivitami.

I hosté ubytovaní v jedné z depandancí mají navíc všechny výhody jako hoteloví hosté:

 • snídaně a večeře v restauraci v hlavní hotelové budově
 • volný vstup do wellness s bazénem, whirlpoolem a saunami
 • hosté mohou využít zdarma dobře vybavené fitness studio
 • pro menší děti vstup do dětské herny
 • zdarma parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol
 • je možné využít také sportovní hřiště, tenisový kurt, venkovní pingpongový stůl (za poplatek)
 • u ubytování na 2 a více nocí získate jako bonus Beskydy Valašsko Card, která vám přinese celou řadu slev a výhod v regionu (tady na Bílé např. sleva na lanovku Zbojník II)
 • naši hosté mají slevu 10 % na bowling v Restauraci Bowling na Starých Hamrech

Přímo u vašeho ubytování je také autobusová zastávka, kde zastavují pravidelně spoje do jiných částí Beskyd (např. na Bumbálku, odkud lze absolvovat jednu z nejkrásnějších hřebenovek v Beskydech, na Staré Hamry – odkud se dá vyjít Gruň, Bílý Kříž nebo Smrk nebo do Ostravice – Lysá Hora, Smrk, Beskydský pivovárek a jiná zajímavá místa). Rádi vám doporučíme zajímavé turistické cíle.

Tipy najdete i v rámci nabídky Relax na Bílé


Rezervujte si nabídku Letní turistika v Beskydech a získejte navíc jako bonus kupón na 6 čepovaných nápojů zdarma na pokoj a pobyt (0,5 l; vybrat si můžete buď pivo Radegast Rázná 10 nebo Kofolu).

Nabídka Letní turistika v Beskydech zahrnuje v ceně: ubytování v depandanci, polopenzi, volný vstup do wellness, Beskydy Valašsko Card

Zdarma: parkování, wi-fi připojení k internetu, úschovna kol, vstup do dětské herny (herna je vhodná pro děti od 3 do 12 let), vstup do fitness studia

Cena nabídky (za 3 osoby / 2 noci):

2. 6.-27. 6. + 1. 9.-29. 9. od 6000 Kč

27. 6.-1. 9.  od 6600 Kč

Každá další noc je za příplatek 3000 Kč.

Příplatek za 4.-6. lůžko (za 1 noc): 1000 Kč (osoba starší 15 let), 650 Kč (dítě 7-14,9 let), 550 (dítě 3-6,9 let), dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby

Příplatek za domácího mazlíčka: 200 Kč/noc

Cena nezahrnuje rekreační poplatek OÚ Bílá pro osoby starší 18 let ve výši 30 Kč/noc.


Alternativou je ubytování se snídaní a vstupem do wellness. Cena této nabídky začíná na ceně 2400 Kč/noc (červen, září) nebo 2700 Kč/noc (prázdninové měsíce). Cena je opět uvedena za 3 osoby. Příplatek za 4.-6. lůžko je 800 Kč/noc (děti mají slevu).


Pobyty můžete rezervovat on-line na našem webu (nabídku Letní turistika na Bílé najdete v sekci balíčky) nebo kontaktujte naši recepci, rádi vám připravíme nabídku.

Kontakty recepce: +420 602 730 012, , recepce@hotelbauer.cz