Ubytování v hotelu Bauer je rozděleno do tří budov. Hlavní třípodlažní budova hotelu má kapacitu 109 lůžek. Za hotelem se nachází dvě dependance Hořec a Javořina s kapacitou 42 a 42 lůžek.

Pokoje vonící novotou

Hlavní budova prošla komplexní rekonstrukcí. Nyní hotel nabízí 40 moderně a vkusně zařízených pokojů různých velikostí, každý s vlastním sociálním zařízením. Standardně jsou vybaveny LCD TV, fénem a Wi-Fi připojením. Stravování je zajištěno ve dvou stylových restauracích, umístěných přímo v hlavní budově.

Pro lyžaře je připravena prostorná lyžárna rovněž v hlavní budově. Každý pokoj má k dispozici svou vlastní uzamykatelnou skříňku, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu!

polstare-n

CENY OD 940,- OSOBA / NOCHOTELOVÝ POKOJ

Hlavní budova hotelu Bauer disponuje 40 moderně zařízenými pokoji různých velikostí. Pokoje jsou rozděleny na kategorii standart a komfort.

  • POKOJE STANDARD: Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, televizí, WiFi.
  • POKOJE KOMFORT: Jedná se o prostornější pokoje vybaveny velkoplošnou LCD TV, ledničkou, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Všem pokojům je k dispozici vlastní uzamykatelná skříňka, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu.

Ceny od 940,- osoba/noc

DEPANDANCE

Jedná se o prostorné pokoje turistické kategorie, které se nachází v chatách 20 m od hotelu.

  • Každé studio je rozděleno na dva třílůžkové pokoje a disponuje vlastním sociálním zařízením.
  • Tento typ ubytování je vhodný pro nenáročnou klientelu.
360-opacity

Služby

Od léta 2015 nabízíme všem našim hostům, ubytovaným v hotelové části, animační programy a hlídání dětí v nové dětské SUPER HERNĚ v délce 5,5 hodin denně zcela ZDARMA. Pro ubytované hosty na depandacích Javořina a Hořec za zvýhodněnou cenu 70 Kč / hod. Animační programy a hlídání dětí jsou určeny pro děti od 3 do 12 let (do 3 let pouze v doprovodu dospělé osoby).

Od října roku 2014 pak hotel svým hostům nabízí možnost pobytu v hotelovém wellness centru, kde klienti můžou využívat masáže, whirlpool, saunový svět či relaxační místnosti.

  • Bezplatné parkování u hotelu
  • Možnost návštěvy našeho Wellness
  • Tenisový kurt za příplatek
  • Zapůjčení potřeb pro petanque a ping pong za příplatek

Sportovní soustředění

Vzhledem k vybavenosti hotelového areálu (dvě hřiště) a celého střediska Bílá je hotel rovněž ideálním místem pro soustředění sportovců. Zajistíme pitný a stravovací režim vhodný pro konkrétní sportovní odvětví.

Škola v přírodě

Obec Bílá je jednou z mála obcí, které splňují přísné požadavky na kvalitu ovzduší, a proto je v ní možné pořádat pro děti pobyty s ozdravnými cíli, zejména pro ty z oblastí se zhoršenou kvalitou vzduchu. V našich školících místnostech je možnost výuky. Doprovodný program nabízí nepřeberné možnosti vzhledem k dětskému parku, který je umístěn bezprostředně vedle hotelu a depandancí.

Lyžařské kurzy

Hotel je umístěn přímo uprostřed lyžařského střediska. K nejbližšímu vleku to je sotva 50 metrů. Výuka lyžování probíhá prakticky v areálu hotelu, neboť lehká modrá sjezdovka svou dojezdovou spodní částí sousedí s hotelovými budovami.

Vážení hosté, od 25.5. jsme již v plném provozu. Rezervace ubytování telefonickou formou je možná v čase od 9:00 do 19:00. Hotelové wellness je dočasně k dispozici jen pro hotelové hosty. Momentální nařízení vlády pro Moravskoslezský kraj týkající se nošení roušek, dodržování rozestupů, dezinfikovaní prostorů nemají vliv na poskytované služby. Těšíme se na Vás!
Hello. Add your message here.