Ubytování v hotelu Bauer je rozděleno do tří budov. Hlavní třípodlažní budova hotelu má kapacitu 109 lůžek. Za hotelem se nachází dvě dependance Hořec a Javořina s kapacitou 42 a 42 lůžek.

Pokoje vonící novotou

Hlavní budova prošla komplexní rekonstrukcí. Nyní hotel nabízí 40 moderně a vkusně zařízených pokojů různých velikostí, každý s vlastním sociálním zařízením. Standardně jsou vybaveny LCD TV, fénem a Wi-Fi připojením. Stravování je zajištěno ve dvou stylových restauracích, umístěných přímo v hlavní budově.

Pro lyžaře je připravena prostorná lyžárna rovněž v hlavní budově. Každý pokoj má k dispozici svou vlastní uzamykatelnou skříňku, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu!

polstare-n


HOTELOVÝ POKOJ

Hlavní budova hotelu Bauer disponuje 40 moderně zařízenými pokoji různých velikostí. Pokoje jsou rozděleny na kategorii standart a komfort.

  • POKOJE STANDARD: Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, televizí, WiFi.
  • POKOJE KOMFORT: Jedná se o prostornější pokoje vybaveny velkoplošnou LCD TV, ledničkou, trezorem a rychlovarnou konvicí.

Všem pokojům je k dispozici vlastní uzamykatelná skříňka, která je vybavena účinným vysoušecím systémem pro každou lyžařskou botu.

DEPANDANCE

Jedná se o prostorné pokoje turistické kategorie, které se nachází v chatách 20 m od hotelu.

  • Každé studio je rozděleno na dva třílůžkové pokoje a disponuje vlastním sociálním zařízením.
  • Tento typ ubytování je vhodný pro nenáročnou klientelu.
360-opacity

Služby

Od léta 2015 nabízíme všem našim hostům, ubytovaným v hotelové části, animační programy a hlídání dětí v nové dětské SUPER HERNĚ v délce 5,5 hodin denně zcela ZDARMA. Pro ubytované hosty na depandacích Javořina a Hořec za zvýhodněnou cenu 70 Kč / hod. Animační programy a hlídání dětí jsou určeny pro děti od 3 do 12 let (do 3 let pouze v doprovodu dospělé osoby).

Od října roku 2014 pak hotel svým hostům nabízí možnost pobytu v hotelovém wellness centru, kde klienti můžou využívat masáže, whirlpool, saunový svět či relaxační místnosti.

  • Bezplatné parkování u hotelu
  • Možnost návštěvy našeho Wellness
  • Tenisový kurt za příplatek
  • Zapůjčení potřeb pro petanque a ping pong za příplatek

Sportovní soustředění

Vzhledem k vybavenosti hotelového areálu (dvě hřiště) a celého střediska Bílá je hotel rovněž ideálním místem pro soustředění sportovců. Zajistíme pitný a stravovací režim vhodný pro konkrétní sportovní odvětví.

Škola v přírodě

Obec Bílá je jednou z mála obcí, které splňují přísné požadavky na kvalitu ovzduší, a proto je v ní možné pořádat pro děti pobyty s ozdravnými cíli, zejména pro ty z oblastí se zhoršenou kvalitou vzduchu. V našich školících místnostech je možnost výuky. Doprovodný program nabízí nepřeberné možnosti vzhledem k dětskému parku, který je umístěn bezprostředně vedle hotelu a depandancí.

Lyžařské kurzy

Hotel je umístěn přímo uprostřed lyžařského střediska. K nejbližšímu vleku to je sotva 50 metrů. Výuka lyžování probíhá prakticky v areálu hotelu, neboť lehká modrá sjezdovka svou dojezdovou spodní částí sousedí s hotelovými budovami.